BLANCO Tivo

Kód: 1983/ANT 1983/BIE 1983/HLI 1983/JAS 1983/KAV 1983/PER 1983/SIV 1983/SAM 1983/TAR Zvoľte variant
€266 –35 % €174 €145 bez DPH
Externý sklad 4 - 8 pracovných dní Externý sklad 4 - 8 pracovných dní Externý sklad 4 - 8 pracovných dní Externý sklad 4 - 8 pracovných dní Externý sklad 4 - 8 pracovných dní Externý sklad 4 - 8 pracovných dní Externý sklad 4 - 8 pracovných dní Externý sklad 4 - 8 pracovných dní Externý sklad 4 - 8 pracovných dní Zvoľte variant
Variant

Výber z 10 farieb

Detailné informácie

Podrobný popis

Blanco Tivo predstavuje dizajnovo moderne navrhnutú granitovú batériu v nadčasovej a praktickej forme.

Pohodlie v najlepšej forme vysoký odtok vody umožňuje prácu okolo drezu rozšírený akčný rádius: o 360° otáčateľný odtok vody najmä pre moderné drezy ako BLANCOCLASSIC Pro alebo BLANCOZIA dostupná v 9 trendovo kvalitných SILGRANIT® farbách atraktívna zmes farby a povrchu: SILGRANIT®-ové farby s chrómom otáčateľný odtok vody 35 mm otvor s keramickým tesnením flexibilné hadičky s dĺžkou 450 mm a 3/8" matkou pre jednoduchú inštaláciu patentovaný regulátor na prúd zamedzuje tvorbe vodného kameňa stabilizačná platnička na zvýšenie stability kuchynskej armatúry

  • LGA certifikát
  • DVGW certifikát  
  • Kvalita až do detailu

 

Pri výbere armatúr s DIN-DWGW Certifikátom má kupujúci istotu, že dostane kvalitné výrobky, ktoré spĺňajú požiadavky bezpečnosti a hygieny. Výrobky, ktoré majú značku DVGW - Certifikácie, podliehajú prísnym testom a kontrolám. BLANCO kuchynské batérie zodpovedajú právnym ustanoveniam pre hlučnosť spôsobenú tečúcou vodou. Toto je preukázané osvedčením o skúške, vyhotovené a dokumentované LGA.

  • Použitá voda nezateká naspäť. Pri kuchynských batériách so sprškou spätný ventil zabraňuje spätnému zatekaniu vody do vodovodného potrubia.  
  • Dlhotrvácne, ľahko idúce, tlakovo trvácne. Keramické tesnenia, čo firma BLANCO používa majú dlhotrvácnu životnosť a presvedčia o ľahkosti chodu.  
  • Zabraňuje tvorbe vodného kameňa. Náš patentovaný regulátor na prúd zamedzuje tvorbu vodného kameňa.  
  • Naše flexibilné prívodové hadičky s dĺžkou 450 mm umožňujú jednoduchú inštaláciu.  
  • Stabilita. Stabilizačná platnička zabezpečuje stabilitu na dreze.

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské batérie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RV Avatar autora | 28.10.2018
Páči sa mi výrobok čo sme objednali.

blanco

Firma BLANCO so sídlom v Oberderdingenu (SRN) bola založená v roku 1925 ako súkromá rodinná firma. Už od svojho založenia sa firma špecializovala na spracovania nerezových materiálov a výrobu zariadení pre gastronómiu.

V súčasnosti zamestnáva firma BLANCO približne 1200 zamestnancov a patrí k najrenomovanejším firmám pôsobiacich v oblasti spracovania nerezových materiálov a výrobe gastronomických zariadení. Má dcérske firmy nielen v Európe, ale aj v zámorí.

Výroba je dnes sústredená do 3 výrobných miest v Nemecku (Oberderdingen, Sulzfeld a Sinsheim) a do 2 výrobných miest v zahraničí (Kanada a Česká republika).

Zabudovanie kuchynských drezov Blanco

Kuchynské drezy BLANCO z nerezu - vlastnosti, farby, údržba

Kuchynské drezy BLANCO SILGRANITOVÉ - vlastnosti, farby, údržba

Kuchynské batérie BLANCO - vlastnosti, farby, údržba