H-POLYMER STP transparent 290ml

Kód: KV-5917
€5,90 €4,92 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálny montážny tmel na rôzne typy materiálov. Vyznačujúci sa vyššou počiatočnou lepiacou silou s výbornou priľnavosťou ku všetkým stavebným podkladom (vrátane vlhkých materiálov) a výbornou mechanickou odolnosťou.

Príklady použitia:

  • lepenie a tesnenie stavebných materiálov: prírodného kameňa, dreva, betónu, kovu, tehly, skla, keramiky, omietok, polyuretánu, umelej hmoty, drevotriesky apod.,
  • elastické spojenia vo vibrujúcich konštrukciách,
  • spojenie prvkov z pozinkovaného oceľového plechu, mosadze a iných kovov.
  • tesniaca hmota v sanitárnych miestnostiach, kuchyniach.

Charakteristika:

Univerzálne lepidlo na báze STP (silan terminated polyurethan). Vyznačujúci sa vysokou počiatočnou lepiacou silou. Dokonale prilieha ku všetkým stavebným podkladom, dokonca aj k vlhkým povrchom.

H-polymer STP transparent je kryštalicky číre lepidlo/tmel bez zápachu, neobsahuje rozpúšťadlá, izokyanáty a silikóny. Nie je citlivé voči pôsobeniu mnohých chemikálií: slabých kyselín, zásad, a olejov.

Dokonalá počiatočná lepiaca sila umožňuje lepenie bez podopierania lepených prvkov. Spoj je možné po stvrdnutí natrieť (dokonca aj vodovými farbami). Spoj je trvalý, úplne odolný voči zmenám atmosférických podmienok a voči UV žiareniu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: