Blanco Antas-S so sprškou chróm

Kód: 2634
Doprava ZDARMA
Značka: Blanco
€188 €156,67 bez DPH
Externý sklad 3 - 7 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Malá, kompaktná a mnohostranná moderný dizajn v kompaktnej podobe vhodné hlavne pre malé a kompaktné drezy rozšírený akčný rádius pomocou vyťahovacej spršky. Kuchynská batéria ANTAS-S je zaujímavá svojím prevedením. Sprška, ktorou disponuje je ideálna na umývanie zeleniny a kuchynského náradia. Výška batérie ANTAS-S je 189 mm. Perlátor je vo výške 148 mm. Dodáva sa v chrómovom.

Dodatočné informácie: otáčateľný odtok vody 35 mm otvor s keramickým tesnením flexibilné hadičky s dĺžkou 450 mm a 3/8" matkou pre jednoduchú inštaláciu patentovaný regulátor na prúd zamedzuje tvorbe vodného kameňa stabilizačná platnička na zvýšenie stability kuchynskej armatúry sériovo vybavená spätným ventilom, čo zabraňuje sätnému toku

EN 1717

LGA certifikát

DVGW certifikát

Dodatočné parametre

Kategória: Metalické batérie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

blanco

Firma BLANCO so sídlom v Oberderdingenu (SRN) bola založená v roku 1925 ako súkromá rodinná firma. Už od svojho založenia sa firma špecializovala na spracovania nerezových materiálov a výrobu zariadení pre gastronómiu.

V súčasnosti zamestnáva firma BLANCO približne 1200 zamestnancov a patrí k najrenomovanejším firmám pôsobiacich v oblasti spracovania nerezových materiálov a výrobe gastronomických zariadení. Má dcérske firmy nielen v Európe, ale aj v zámorí.

Výroba je dnes sústredená do 3 výrobných miest v Nemecku (Oberderdingen, Sulzfeld a Sinsheim) a do 2 výrobných miest v zahraničí (Kanada a Česká republika).

Zabudovanie kuchynských drezov Blanco

Kuchynské drezy BLANCO z nerezu - vlastnosti, farby, údržba

Kuchynské drezy BLANCO SILGRANITOVÉ - vlastnosti, farby, údržba

Kuchynské batérie BLANCO - vlastnosti, farby, údržba