Batéria Franke FN 0143.031, chróm

Kód: KV-5451
€134 €111,67 bez DPH
Dodanie 6 -10 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoká drezová batéria Franke FN 0143.031 Chróm. Patrí medzi najobľúbenejšie typy na trhu .. Vhodná pre všetky typy drezov. Vybavená keramickou kartušou so zárukou 5 rokov. Výška batérie 284 mm.

Drezová batéria s otočným ramienkom o 360o

Povrchová úprava chróm lesklý

Výška batérie 284 mm

Keramická kartuša

Záruka 5 rokov na keramickú kartuši

Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm

Obsah balenia

Kuchynská batéria Franke FN 0143 Chróm 2 ks pripojovacie hadice dĺžky 30 cm

Montážny materiál

Franke je najväčším svetovým výrobcom kuchynských drezov. Špičková kvalita všetkých produktov zaručuje dlhú životnosť výrobkov a spokojnosť pri každodennom používaní. Drezové batérie Franke sú ponúkané v mnohých typoch a farebných prevedeniach, z ktorých si určite vyberie každý zákazník.

Dodatočné parametre

Kategória: Metalické batérie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

franke logo

Spoločnosť Franke bola založená v roku 1911 a jej základným kameňom sa stalo presné technické vyhotovenie a tradičné remeselné majstrovstvo. Ani o 100 rokov neskôr sme na tieto princípy a stavebné základy nezanevreli. Napriek tomu, že niektoré veci sa nemenia, sme hrdí aj na svoju prispôsobivosť: neustále hľadáme nové spôsoby, ako vyhovieť meniacim sa potrebám a životnému štýlu našich zákazníkov. Vďaka tejto kombinácii povedomia o tradičných postupoch a orientácie na budúcnosť sme sa stali najväčším výrobcom kuchynských drezov na svete. Už viac ako 100 rokov naše výrobky a služby neprestajne zlepšujeme a inovujeme. Vďaka tejto dlhej ceste a skúsenostiam, ktoré sme na nej získali, dokážeme navrhovať a vytvárať riešenia a výrobky pre kuchyne, ktoré svojou kvalitou vynikajú každý deň vo viac ako 100 miliónoch domácností po celom svete. Pri navrhovaní našich výrobkov a systémov dbáme nielen na krásu, ale aj na jednoduchosť používania. Starostlivo vyberané materiály a najpokrokovejšie metódy výroby zaručujú, že kuchyňa vám bude dlho slúžiť.

Zabudovanie kuchynských drezov Franke

Kuchynské drezy FRANKE FRAGRANITOVÉ - vlastnosti, farby, údržba

Kuchynské drezy FRANKE TECTONITE - vlastnosti, farby, údržba

Kuchynské drezy FRANKE NEREZOVÉ - vlastnosti, farby, údržba

Odsávače pár FRANKE