AVENTOS HK top

Najpredávanejšie

blum aventos mocowanie frontu hk hl hs
 
€2,90
Detail
hk top krytka
Krytka AVENTOS HK
Skladom
KV-5476
 
€5,90
Blum KLA0640 AA FOT FO BAU SALL AL V1 NavigationImage
 
od €39,90
3 položiek celkom
Blum KLA0640 AA FOT FO BAU SALL AL V1 NavigationImage KV-1851
hk top krytka
€5,90
KV-5476
blum aventos mocowanie frontu hk hl hs
€2,90
KV-565

AVENTOS HK top- Funkčnosť v krásnom obale!!

Toto výklopové kovanie má kompaktnú konštrukciu a očarí množstvom integrovaných funkcií. Práve tým je AVENTOS HK top ideálne riešenie nábytku, na ktorom zaváži každá drobnosť. Pre výšky korpusu od 205 do 600 mm a šírky korpusov do 1800 mm. AVENTOS HK top podporuje montáž a spracovanie vďaka množstvu integrovaných funkcií, napr. bezpečnostné riešenie alebo obmedzovač uhla otvorenia. Avšak aj pri používaní pocítite, ako sa veľké a ťažké výklopy citeľne ľahšie otvárajú a dovierajú. Svojím kompaktným dizajnom sa stáva ideálnym riešením pre malé korpusy. Toto výkonné kovanie je však vhodné aj pre veľké výklopy. 

Každý konštrukčný diel AVENTOS HK top je do detailov optimalizovaný, aby zaručoval maximálnu možnú funkčnosť v najmenšom možnom priestore. Súhru sofistikovanej technológie možno dokonca pocítiť: výklopy sa otvárajú ľahšie, jemné a ticho sa dovierajú. 

 Ak je zdvíhací mechanizmus nastavený presne podľa hmotnosti čela, výklop zostane v ktorejkoľvek požadovanej polohe - a je vždy ľahko dosiahnuteľný. Bez ohľadu na hmotnosť čela na otváranie treba len minimálnu a rovno-mernú silu. Vysoký komfort pri použití aj s veľkými, ťažkými čelami.