Kuchynské drezy Alveus nerezové

Nerezové drezy Alveus sú dostupné v niekoľkých typoch povrchových materiálov ( Hladký nerez a Dekor ). Hlavnými vlastnosťami a prednosťami nerezu CrNi 18/10 v rozsahu 0,5 mm do 1 mm sú:

jednoduché udržiavanie čistoty a vysoká hygienická úroveň
odolnosť proti vysokej teplote a prudkým teplotným zmenám
odolnosť proti nárazu
100% recyklácie

Rozdiel medzi povrchovými variantami sa prejavuje hlavne vo vzhľade a čiastočne v odolnosti proti poškrabaniu. Kým štruktúra SATIN vytvára uhladený a na čistotu jednoduchý povrch, štruktúry DEKOR vytvárajú matný povrch, odolný voči poškrabaniu. 

Hrúbka nehrdzavejúcej ocele (CrNi) sa pohybuje od 0,5 mm do 1,0 mm v závislosti na cenovom rozpätí drezu.

Hrúbka 1,0 - 1,4 mm - Najluxusnejšie drezy
Hrúbka 0,7 - 0,9 mm - Veľmi kvalitný drezy
Hrúbka 0,5 - 0,6 mm - Obyčajné drezy
Hrúbka pod 0,5 mm - Veľmi slabé drezy

ŠPECIÁLNE POVRCHOVÁ ÚPRAVA NEREZOVEJ OCELE

Tenký odparený kovový materiál, známy ako nitrid keramiky, je nanesený na povrch z nerezovej ocele, čo má za následok jedinečný kovový lesk a zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu

alveus nerez1 (1)

 

Čistenie a údržba

Na čistenie by mali byť použité mäkké utierky a tekuté domáce čističe. Odporúčame čistiace a ošetrovacie prípravky spoločnosti Alveus. Vyhýbajte sa čističom striebra, podložkám z ocele, bieliacim alebo abrazívnym čistiacim prostriedkom. Na súčasti z nerezovej ocele neklaďte nechránené kovové predmety.

Ak by nerezová oceľ prišla do styku so silnými kyselinami alebo vylúhovaním, okamžite ich vypláchnite veľkým množstvom vody. Aby nedošlo k zafarbeniu, nenechávajte na povrchu z nehrdzavejúcej ocele potravinové alebo korozívne látky (napr. Ovocné šťavy, kuchynskú soľ, ocot, horčicu, majonézu atď.) Dlhšiu dobu. Odporúčame, aby výrobky z nehrdzavejúcej ocele boli po použití umyté suchou mäkkou handričkou, aby sa zabránilo tvorbe šupín.