Zľava 6% na všetky produkty Franke platí do 30 okt. Kód zľavy: Franke6

Kuchynské drezy FRANKE FRAGRANITOVÉ

Franke je najväčším výrobcom fragranitových drezov. Materiál Fragranit Durakleen PLUS je vyrobený zo zmesi 80% drvené prírodné žuly a 20% akrylátovej polymérovej živice. Materiál je barevněstálý, odolný proti vysokým teplotám, škvrnám a zachytávaniu nečistôt.

Je vylepšený o antibakteriálnu úpravu SANITIZED, ktorá udržuje povrch drezu hygienicky čistý a chráni ho pred baktériami a mikróby. Jedná sa o prímesi strieborných iónov ktoré majú antibakteriálne vlastnosti. Táto ochrana je trvalá a nie je potrebné ju nijako obnovovať. Testy potvrdili, že SANITIZED znižuje výskyt baktérií až o 99%.

 
 

Elegancia, štýl a nadčasovosť

Drezy vyrobené z materiálu Fragranit + sú výnimočne elegantné a vnesú do vašej kuchyne kúsok prírody. Náš spracovaný Fragranit + sa vyznačuje jemným leskom a je teplý na dotyk. Povrch má jemnú štruktúru, ale nie je porézny, takže spĺňa vysoké požiadavky na hygienu.

spuele

 

Žiadne baktérie

Kuchyňa musí byť čisté a bez baktérií. Vďaka úprave Sanitized® je spoločnosť Franke považovaná za priekopníka vo vývoji fragranitových zmesí pre drezy. Povrchová úprava Sanitized® redukuje množenie baktérií a mikróbov na fragranitový povrchu až o 99%.

 krass

 

Odolnosť

Odolný Fragranit + je tvorený kombináciou 80% žuly a 20% veľmi tvrdé akrylátové polymérovej živice a je zárukou doživotného krásneho vzhľadu. Súčasne je Fragranit + odolný voči škvrnám a vysokým teplotám až do 280 °C.

 spuele

Krása v rôznych farbách

Nechajte svoju kuchyňu prestúpiť krásnou farbou a elegantným fragranitom. Aj pre vás existuje ideálny drez z fragranitu značky Franke.

franke-farby