Kuchynské drezy FRANKE NEREZOVÉ

Nerez (chrómniklová oceľ)

Hygienická, jednoduchá na čistenie a odolná. Pre profesionálnych šéfkuchárov jednoznačne prvá voľba v oblasti materiálu.

Dokonale efektívne

Nie je to len náhoda, že až 70 % drezov na celom svete je vyrobených z nerezi. Vyzerá skvelo v takmer každej kuchyni. A to nie je všetko: je odolná voči korózii, v povrchu nie sú vôbec žiadne póry, čo umožňuje jednoduché čistenie a dokonalú hygienu. Nerez sa navyše viaže na kyslík a vytvára tak pasívnu ochrannú vrstvu, ktorá sa neustále sama obnovuje. Odolá extrémnym teplotám a poradí si dokonca aj s hrdzou.

Pozrite si nerezové drezy FRANKE 

Jedinečné zloženie

Nie je nerez ako nerez. Nerez značky Franke sa vyznačuje obzvlášť vysokým obsahom niklu a chrómu, vďaka čomu je odolná nielen voči teplu, ale aj chladu.

Udržateľný a ekologický materiál

Nerez značky Franke obsahuje 70 % recyklovaného materiálu a je 100 % recyklovateľná. Pre váš drez jednoznačne tá najlepšia voľba. Našu vysokokvalitnú chrómniklovú oceľ preto distribuujeme po celom svete.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie