Kuchynské drezy Alveus granitové

Drezy Alvesu z kompozitného materiálu GRANITAL obsahujú 80% žulových častíc, ktoré sú spojené vysokokvalitnými polymérovými živicami, aby dosiahli vysokú pevnosť a krátkodobú odolnosť voči teplotám až do 280°C. Povrch drezov z materiálu GRANITAL má štruktúru kameňa, je príjemný na dotyk, je odolný proti nárazu, poškrabaniu a škvrnám spôsobenými potravinami. Zvýšená pevnosť materiálu a jeho údržba v súlade s pokynmi o používaní je zárukou veľmi dlhej životnosti týchto drezov. Farebná škála drezov je svetlostála a tento materiál nie je citlivý ani UV žiarenie. 

alvesu granital

 

Čistenie a údržba

Väčšina škvŕn a nečistôt môže byť odstránená jemnými tekutými neabrazívnymi čistiacimi prostriedkami pre domácnosť alebo čistiacimi prostriedkami na báze čpavku. Zložitejšie škvrny možno odstrániť jemným leštidlom; zvyšky vápenca možno odstrániť 9% kyselinou octovou (octom). Odporúčame čistiace a ošetrovacie prípravky spoločnosti Alveus.

Chlórové detergenty (sóda chlórnan) alebo kyseliny chlorovodíkovej, rovnako ako vystavenie silným chemikáliám (odstraňovač lakov, čistiace prostriedky na rúry, koncentrovanej kyseliny, luhy a podobné) môže poškodiť povrch umývadla. Pokiaľ dôjde ku kontaktu, rýchlo opláchnite povrch vodou. Odporúčame používať vhodné dosky pre krájanie.