Kuchynské drezy Alveus granitové

Drezy Alvesu z kompozitného materiálu GRANITAL obsahujú 80% žulových častíc, ktoré sú spojené vysokokvalitnými polymérovými živicami, aby dosiahli vysokú pevnosť a krátkodobú odolnosť voči teplotám až do 280°C. Povrch drezov z materiálu GRANITAL má štruktúru kameňa, je príjemný na dotyk, je odolný proti nárazu, poškrabaniu a škvrnám spôsobenými potravinami. Zvýšená pevnosť materiálu a jeho údržba v súlade s pokynmi o používaní je zárukou veľmi dlhej životnosti týchto drezov. Farebná škála drezov je svetlostála a tento materiál nie je citlivý ani UV žiarenie. 

alvesu granital

 

Čistenie a údržba

Väčšina škvŕn a nečistôt môže byť odstránená jemnými tekutými neabrazívnymi čistiacimi prostriedkami pre domácnosť alebo čistiacimi prostriedkami na báze čpavku. Zložitejšie škvrny možno odstrániť jemným leštidlom; zvyšky vápenca možno odstrániť 9% kyselinou octovou (octom). Odporúčame čistiace a ošetrovacie prípravky spoločnosti Alveus.

Chlórové detergenty (sóda chlórnan) alebo kyseliny chlorovodíkovej, rovnako ako vystavenie silným chemikáliám (odstraňovač lakov, čistiace prostriedky na rúry, koncentrovanej kyseliny, luhy a podobné) môže poškodiť povrch umývadla. Pokiaľ dôjde ku kontaktu, rýchlo opláchnite povrch vodou. Odporúčame používať vhodné dosky pre krájanie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie