Zľava 6% na všetky produkty Franke platí do 30 okt. Kód zľavy: Franke6

Kuchynské drezy FRANKE TECTONITE-Kompozitné

Báječne praktické

Na svoju kuchyňu kladiete vysoké nároky a vaša kuchyňa zase kladie vysoké nároky na drez. Pevnosť a odolnosť sa preto stávajú rovnako nevyhnutné ako výnimočný vzhľad. V materiáli Tectonite® sa tieto vlastnosti dokonale spájajú, vďaka čomu dizajn drezov nie je ničím obmedzovaný a ponúka neuveriteľnú spoľahlivosť.

Perfektne pokrokové

Exkluzívne len od spoločnosti Franke: materiál Tectonite® predstavuje veľký pokrok v oblasti syntetických materiálov.

Vďaka jedinečnej štruktúre a úžasnému vzhľadu pripomínajúcemu fragranit sú drezy vyrobené z materiálu Tectonite® dostupné v širokej škále úžasných minimalistických dizajnov a farieb.

A bonus, o ktorom treba vedieť: materiál Tectonite® je 100 % recyklovateľný.

Pozrite si drezy značky Franke z tectonitu

 

Výnimočne hladký povrch

Do drezu môžete bez obáv vložiť horúce varné nádoby, keďže materiál Tectonite® je tepelne odolný až do 300 °C.

Napriek svojej ľahkosti je Tectonite® v porovnaní s podobnými materiálmi oveľa odolnejší voči nárazom a úderom. Aj keď vám naň niečo spadne, pravdepodobne to nespôsobí žiadne odretie alebo odlomenie časti.

 

 

Jednoducho dočista utriete

Vďaka povrchovému náteru je drez Tectonite® chránený pred tvorbou zájdených škvŕn a množením baktérií. Pri bežnom používaní stačí drez pri čistení len utrieť namydlenou tkaninou. Pre dokonalé vyčistenie drezu a zbavenie sa odolných škvŕn doporučujem našu čistiaci pastu Twister.

 

 

 
Vždy vo farbách

UV ochrana zabezpečuje, že materiál Tectonite nevybledne. Aj po rokoch bude mať váš drez rovnakú farbu ako v deň inštalácie.

franke tectonit far