Kuchynské batérie BLANCO

Certifikované batérie BLANCO pre ochranu zdravia

Čistá voda zaisťuje zdravie spotrebiteľa. Preto BLANCO necháva svoje batérie dobrovoľne testovať podľa požiadaviek vyhlášky o pitnej vode v spoločnosti DVGW CERT GmbH (zertifikované pracovisko Nemeckého združenia pre plyn a vodu e.V.). Tým BLANCO dosvedčuje, že dodržiava nároky na ochranu pitnej vody. Preto sú BLANCO batérie jednými z najkvalitnejších, aké v súčasnosti trh ponúka.

Netestované batérie môžu prekračovať hraničné hodnoty zdraviu škodlivých látok. BLANCO používa v častiach, kadiaľ vedie voda len prípustné a testované materiály. BLANCO batéria získa DVGW certifikát až po testovaní a posúdení výsledkov testov inštitútmi LGA (Krajský priemyselný úrad) a TZW (Vedecké centrum pre vodu).

BLANCO batérie sú rozsiahlo testované a certifikované. Tým ponúkajú maximálnu bezpečnosť vo veciach ochrany zdravia a hygieny.

 

Certifikovaná kvalita

BLANCO batérie sú v plnom rozsahu testované a certifikované. Ponúkajú tak jeden z najvyšších štandardov, ktoré sú v súčasnosti na trhu k dispozícii.

Vynikajúci dizajn

Cit pre ideálne tvary robí dizajn BLANCO batérií aktuálnym aj v budúcnosti. Viackrát ocenený dizajn je pastvou pre oči v každej kuchyni.

Perfektné zladenie

Drez a batéria su perfektne farebne zladené. Prevedenie batérie je optimálne prispôsobné akémukoľvek povrchu BLANCO drezov.

Vysokokvalitné komponenty

Všetky komponenty BLANCO batérií sú vyrobené z kvalitných materiálov a zohľadňujú najnovší vývoj materiálov a technológií.

Osvedčené komponenty

BLANCO batérie podliehajú prísnym testom, a preto ponúkajú maximálnu bezpečnost z hľadiska zdravia. Komponenty, ktoré vedú vodu, sú testované a certifikované.

Pohodlné ovládanie

Ľahká, precízna mechanika sa stará o väčšie pohodlie pri každodennom používaní, o jednoduchú obsluhu a dlhú životnosť.

Keramické tesnenia a kartuš

Keramické tesnenia používané v kartušiach BLANCO, majú dlhú životnosť a presvedčia ľahkosťou chodu pri otváraní a zatváraní ventilov.

Sitko pre rohový ventil

BLANCO ochranné sitko pre rohový ventil chráni batériu pred znečistením a poškodením. Zaisťuje bezporuchovú prevádzku a dlhú životnosť batérie.

Spätný ventil

Integrovaný spätný ventil zabraňuje spätnému toku vody do vodovodného potrubia.

 

 Inštalácia kuchynskej batérie

 

Oprava batérie