Kuchynské batérie BLANCO

Certifikované batérie BLANCO pre ochranu zdravia

Čistá voda zaisťuje zdravie spotrebiteľa. Preto BLANCO necháva svoje batérie dobrovoľne testovať podľa požiadaviek vyhlášky o pitnej vode v spoločnosti DVGW CERT GmbH (zertifikované pracovisko Nemeckého združenia pre plyn a vodu e.V.). Tým BLANCO dosvedčuje, že dodržiava nároky na ochranu pitnej vody. Preto sú BLANCO batérie jednými z najkvalitnejších, aké v súčasnosti trh ponúka.

Netestované batérie môžu prekračovať hraničné hodnoty zdraviu škodlivých látok. BLANCO používa v častiach, kadiaľ vedie voda len prípustné a testované materiály. BLANCO batéria získa DVGW certifikát až po testovaní a posúdení výsledkov testov inštitútmi LGA (Krajský priemyselný úrad) a TZW (Vedecké centrum pre vodu).

BLANCO batérie sú rozsiahlo testované a certifikované. Tým ponúkajú maximálnu bezpečnosť vo veciach ochrany zdravia a hygieny.

 

Certifikovaná kvalita

BLANCO batérie sú v plnom rozsahu testované a certifikované. Ponúkajú tak jeden z najvyšších štandardov, ktoré sú v súčasnosti na trhu k dispozícii.

Vynikajúci dizajn

Cit pre ideálne tvary robí dizajn BLANCO batérií aktuálnym aj v budúcnosti. Viackrát ocenený dizajn je pastvou pre oči v každej kuchyni.

Perfektné zladenie

Drez a batéria su perfektne farebne zladené. Prevedenie batérie je optimálne prispôsobné akémukoľvek povrchu BLANCO drezov.

Vysokokvalitné komponenty

Všetky komponenty BLANCO batérií sú vyrobené z kvalitných materiálov a zohľadňujú najnovší vývoj materiálov a technológií.

Osvedčené komponenty

BLANCO batérie podliehajú prísnym testom, a preto ponúkajú maximálnu bezpečnost z hľadiska zdravia. Komponenty, ktoré vedú vodu, sú testované a certifikované.

Pohodlné ovládanie

Ľahká, precízna mechanika sa stará o väčšie pohodlie pri každodennom používaní, o jednoduchú obsluhu a dlhú životnosť.

Keramické tesnenia a kartuš

Keramické tesnenia používané v kartušiach BLANCO, majú dlhú životnosť a presvedčia ľahkosťou chodu pri otváraní a zatváraní ventilov.

Sitko pre rohový ventil

BLANCO ochranné sitko pre rohový ventil chráni batériu pred znečistením a poškodením. Zaisťuje bezporuchovú prevádzku a dlhú životnosť batérie.

Spätný ventil

Integrovaný spätný ventil zabraňuje spätnému toku vody do vodovodného potrubia.

 

 Inštalácia kuchynskej batérie

 

Oprava batérie

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie