Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 1631 hodnotení
5
1574x
4
34x
3
7x
2
4x
1
12x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenia súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

J Avatar autora Jakub Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.1.2022
Super,tovar prišiel za 2 dní
M Avatar autora Michal Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 27.12.2021
Super,tovar dodany do 2 dni????????
R Avatar autora Roman Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.12.2021
Rýchlo dodaný tovar aj pred sviatkami a všetko kompletne a za výborne ceny.
S Avatar autora Stano Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.12.2021
Spokojnosť
I Avatar autora Ivana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.12.2021
Spokojná veľmi
A Avatar autora Anonym Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.12.2021
Výborné, tovar doručili prakticky okamžite, do 2 dní som to tu už mala (v decembri!). Ďakujem
M Avatar autora Michal Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.12.2021
Spokojný s nákupom, dodaním aj tovarom. Odporúčam!
J Avatar autora Jana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 19.12.2021
Všetko v poriadku.
J Avatar autora Jozef Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.12.2021
Upla spokojnost s tovarom aj dodanim
D Avatar autora Dada Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.12.2021
Všetko perfektné
VL Avatar autora Vladimír Lacko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.12.2021
Výborný prístup a komunikácia. Rýchle dodanie.
M Avatar autora Marian Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2021
Som spokojný, super.
L Avatar autora Lenka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2021
S prístupom a komunikáciou obchodu som veľmi spokojná.
B Avatar autora Bebe Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2021
spokojnosť
R Avatar autora Robo Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2021
Úplná spokojnosť.
P Avatar autora Peter Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11.12.2021
Velmi spokojny.
V Avatar autora Veronika Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.12.2021
Rychlost
M Avatar autora Miroslav Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.12.2021
Spokojnosť
M Avatar autora Milan Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 5.12.2021
Pohotová reakcia a rýchla dodávka tovaru. Super -nesklamali ani teraz
M Avatar autora Michal Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.12.2021
Skvely pristup, rychla dodavka

Ovládacie prvky výpisu

1637 položiek celkom