Drez Franke BFG 611-62

Kód: KV-5664/ONY KV-5664/SED KV-5664/BIE KV-5664/SAH KV-5664/PIE KV-5664/KAS KV-5664/CIE Zvoľte variant
€188 €156,67 bez DPH
Dodanie 6 -10 pracovných dní Dodanie 6 -10 pracovných dní Dodanie 6 -10 pracovných dní Dodanie 6 -10 pracovných dní Dodanie 6 -10 pracovných dní Dodanie 6 -10 pracovných dní Dodanie 6 -10 pracovných dní Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Rozmery: 620 × 500 mm
  • Výrez: 600 × 480 mm (rádius 20 mm)
  • Drez: 340 × 420 × 200 mm
  • Spodná skrinka: od 450 mm
  • Prevedenie granitu: onyx
  • Horná montáž
  • 4 miesta pre vyrazenia otvoru

 

 Pozor! umiestnenie dávkovača do skrinky od 600 mm

Cena zahŕňa:

  • sitkový ventil 3 1/2 "s prepadom
  • sifón pre úsporu miesta 6/4 "s odbočkou na umývačku riadu
  • možnosť umiestniť dávkovač saponátu

 

Fragranit zdokonalený o Sanitized ®

Kuchyňa je kritickým miestom pre šírením baktérií a ho údržba Preto vyžaduje osobitne pozornosti. Na nechránenom povrchu sa mozu baktérie množiť a Majú tak negatívne vplýva na hygienu. Antibakteriálna úprava Sanitized ® uchováva Fragranitové drezy v čistote a poskytuje trvalú ochranu. Nenahrádza bežné čistením ale pomáha udržiavať povrch bez baktérií. Testy preukázali, že Fragranit Sanitized ® znižuje výskyt baktérií a mikróbov až o 99%.

Sanitized ® pomáha udržovať povrch drezu hygienicky čistý a chráni ho pred baktériami a mikróbmi po dobu Medzi bežným čistením.

Fragranit DuraKleen ® Plus

Franke je najvacsia svetovým výrobcom granitových Drezová.

Fragranit DuraKleen ® Plus je najnovsia inovácia pôvodného materiálu fragranit. Jedná sa o kombináciám 80% prírodného kremičitého piesku (žuly) a 20% polymérovej živice. Nestráca Farbu a odolá krátkodobým teplotám do 280 ° C. Oproti pôvodnému fragranitu je hladším, príjemnejšie na dotyk, ľahšie sa čistí, odolnejší oči! Škvrnám, zachytávaním nečistôt a poškriabaniu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Granitové drezy
Montáž drezu: na pracovnú dosku
Šírka skrinky: 45cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

franke logo

Spoločnosť Franke bola založená v roku 1911 a jej základným kameňom sa stalo presné technické vyhotovenie a tradičné remeselné majstrovstvo. Ani o 100 rokov neskôr sme na tieto princípy a stavebné základy nezanevreli. Napriek tomu, že niektoré veci sa nemenia, sme hrdí aj na svoju prispôsobivosť: neustále hľadáme nové spôsoby, ako vyhovieť meniacim sa potrebám a životnému štýlu našich zákazníkov. Vďaka tejto kombinácii povedomia o tradičných postupoch a orientácie na budúcnosť sme sa stali najväčším výrobcom kuchynských drezov na svete. Už viac ako 100 rokov naše výrobky a služby neprestajne zlepšujeme a inovujeme. Vďaka tejto dlhej ceste a skúsenostiam, ktoré sme na nej získali, dokážeme navrhovať a vytvárať riešenia a výrobky pre kuchyne, ktoré svojou kvalitou vynikajú každý deň vo viac ako 100 miliónoch domácností po celom svete. Pri navrhovaní našich výrobkov a systémov dbáme nielen na krásu, ale aj na jednoduchosť používania. Starostlivo vyberané materiály a najpokrokovejšie metódy výroby zaručujú, že kuchyňa vám bude dlho slúžiť.

Zabudovanie kuchynských drezov Franke

Kuchynské drezy FRANKE FRAGRANITOVÉ - vlastnosti, farby, údržba

Kuchynské drezy FRANKE TECTONITE - vlastnosti, farby, údržba

Kuchynské drezy FRANKE NEREZOVÉ - vlastnosti, farby, údržba

Odsávače pár FRANKE